Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na spotkania on-line w ramach programu „Kultura w Sieci”. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury. Gościem trzeciego spotkania będzie pan Paweł Kopijer – pisarz, autor cyklu „Kroniki Dwuświata”.

Na spotkaniu autor będzie zachęcać młodzież nie tylko do częstszego sięgania po książkę, ale przede wszystkim do zobaczenia w czytaniu źródła dla pasji, rozwoju własnej kreatywności i pomysłowości. Dlatego oprócz ciekawej prezentacji młodzież w trakcie spotkania weźmie udział w krótkiej zabawie grywalizacyjnej pt. "Bohaterowie Dwuświata", a na koniec w wyjątkowym konkursie, gdzie w zespołach będzie mieć możliwość, aby stworzyć niezwykłe pomysły na Grę Planszową "Magia Dwuświata".

W wersji ON LINE spotkanie jest połączone z Grą on line, opartą o quizową rywalizację zespołów, na bazie sylwetek głównych bohaterów Kronik Dwuświata.

Paweł Kopijer, prowadzący spotkanie jest typowym przykładem człowieka renesansu. Z jednej strony prawdziwy przywódca, odnoszący sukcesy jako przedsiębiorca i menedżer oraz znany ekspert w zarządzaniu rozwojem ludzi w organizacji, będący wykładowcą wielu topowych uczelni i prelegentem na setkach konferencji w kraju i za granicą, a z drugiej jednocześnie człowiek kultury. Tworzy, pisze, uczy, inspiruje, ale przede wszystkim sięga po kolejne marzenia i je spełnia. Jego najnowszym spełnionym marzeniem jest doskonały debiut powieści pt. "Mrok we krwi", która lawinowo zyskuje fanów, głodnych dalszej kontynuacji serii Kroniki Dwuświata.

Zapisy na spotkanie pod linkiem: https://livewebinar.com/631-433-050/f7a7e8376f07e5fb8ed9b8c285b6f249